Класиране по направления
Предварително създадени и изпратени проекти:
1 група / V – VІІI клас/
Мултимедийна презентация;
2 група /IX – XII клас/
Web сайт /IX – XII клас/:
За проекти, които участниците изготвиха на място, в деня на състезанието, по зададена тема и ресурсни материали:
Мултимедийна презентация /V – VІІI клас/;
Компютърна анимация /VIII – ХІІ клас/
Web 2.0 проекти /VIII – ХІІ клас/
1 група / V – VІІI клас/
Мултимедийна презентация;
- Първо място – Виолета Попова и Мария Гудева – Първо ОУ „Св. Св. Кирил и Методий“, град Гоце Делчев;
- Второ място – Ивана Ванчева и Йоанна Апостолова - Първо ОУ „Св. Св. Кирил и Методий“, град Гоце Делчев;
- Трето място - Иван Духов, ПМГ „Яне Сандански“, град Гоце Делчев;
- Награда за оригинална идея – Александър Христов, СОУ „Д-р Петър Берон“, град Костинброд;
- Награда за оригинална идея – Боян Найденов, СОУ „Д-р Петър Берон“, град Костинброд;
2 група /IX – XII клас/
- Първо място – Карина Коршумова и Владислава Димитрова – НПГ „Димитър Талев“, гр. Гоце Делчев;
- Второ място – Лора Михайлова – ПГСАГ „Васил Левски“, град Благоевград;
- Второ място – Кирил Манов – ПГСАГ „Васил Левски“, град Благоевград;
- Трето място – Илина Георгиева - СОУ „Димчо Дебелянов“, град Варна;
- Награда за бизнес идея – Георги Калинков, НПГ „Димитър Талев“, гр. Гоце Делчев;
Web сайт /IX – XII клас/:
- Първо място – Йоан Христов – Пето СОУ „Георги Измирлиев“, град Благоевград;
- Второ място – Поля Какалова и Антон Станоев - Пето СОУ „Георги Измирлиев“, град Благоевград;
- Трето място – Николай Янков и Цветилена Върбанова, СОУ „Козма Тричков“, град Враца;
- Трето място – Соня Щуркова и Гергана Аврионова, НПГ „Димитър Талев“, гр. Гоце Делчев;
За проекти, които участниците изготвиха на място, в деня на състезанието, по зададена тема и ресурсни материали:
Мултимедийна презентация /V – VІІI клас/;
- Първо място – Виргиния Спасова – Първо ОУ „Св. Св. Кирил и Методий“, град Гоце Делчев;
- Второ място - Илия Шопов - ПМГ „Яне Сандански“, град Гоце Делчев;
- Трето място – Адиле Качангар, СОУ „Св. Св. Кирил и Методий“, село Брезница;
- Награда за техническа сложност – Гюлферин Ходжа, СОУ „Св. Св. Кирил и Методий“, село Брезница.
Компютърна анимация /VIII – ХІІ клас/
- Първо място – Иван Иванов Пашалиев - Първо ОУ „Св. Св. Кирил и Методий“, град Гоце Делчев;
- Награда за бизнес идея – Мария Янушева, ПМГ „Яне Сандански“, град Гоце Делчев;
Web 2.0 проекти /VIII – ХІІ клас/
- Първо място – Виктория Спасова, Първо ОУ „Св. Св. Кирил и Методий“, град Гоце Делчев;
- Второ място – Михаела Милушева, ЕГ „Акад. Людмил Стоянов“, град Благоевград;
- Трето място – Иван Горанов, Първо ОУ „Св. Св. Кирил и Методий“, град Гоце Делчев;
- Награда за бизнес идея – Йоанна Тонина, ПГТ град Разлог;
- Награда за бизнес идея – Томи Врачков, ПТГ град Разлог.